Video

Slider

Countdowns

0%
Lorem ipsum
0%
Etiam aliquet

Progress Bars

Lorem ipsum 85%
Etiam aliquet 50%
Mauris mollis 45%
Donec luctus 70%

Counter

0
Years of Experience
0
Happy Clients
0
Bestselling Books
0
Success Stories

Price Plans

Easy Start

4 hours of coaching
$130
Pre-coaching Conversation
4 coaching sessions
Final Conversation

Good Choice

12 hours of coaching
$320
Pre-coaching Conversation
5 coaching sessions
Free Email Support

Big Change

25 hours of coaching
$510
Pre-coaching Conversation
10 coaching sessions
Free Email Support

Testimonials

Agnieszka

Razem z Gosią przechodziłyśmy przez proces tworzenia misji życia i ukończyłyśmy go kilkanaście miesięcy temu. Nie będę górnolotna jak powiem, że spotkania z Gosią były dla mnie największą zmianą w życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Dzięki temu holistycznemu i głębokiemu w analizie procesowi zrozumiałam jakim jestem dzisiaj liderem i jakim chcę być. Po kilku miesiącach pracy zdecydowanie podniosłam poczucie własnej wartości i mocnych stron jako lider, ale nie zatraciłam pokory i ciągłej refleksji nad wpływem swoich działań na innych.
Dzisiaj jestem liderem, który zdecydowanie więcej słucha, działa dla innych i odnosi większe sukcesy w realizacji celów niż wcześniej. Efekty współpracy z Gosią są bardzo wymierne, ponieważ w swojej globalnej organizacji pracuję dzisiaj na wysokim liderskim krajowym
stanowisku i spełniam się nie tylko jako lider sprzedaży, ale także jako lider dla ludzi. W przywództwie ważna jest szczerość z samym sobą, samoświadomość, pokora, odwaga w byciu sobą, a to wszystko odkryłam na nowo podczas przechodzenia przez wspomniany proces z Gosią, gdzie było dużo śmiechu, jeszcze więcej refleksji, ale i łzy wzruszenia. Polecam pracę z Gosią każdemu liderowi, któremu zależy na zrozumieniu swojej roli, mocy wpływu na innych, ale także każdemu kto chce odkryć swoją misję życia, która będzie kompasem w podejmowaniu decyzji w swoim zawodowym i prywatnym życiu.

Agnieszka

Agnieszka

Każdy ma swoją… i drogę, i misję. Do jej eksploracji zaprosiła mnie Małgorzata. Czy byłam gotowa na tę podróż i towarzyszące jej emocje oraz doświadczenia? Z pewnością nie. Kto z nas jest gotowy na “wewnętrzną przemianę” i zagłębianie się w siebie samego, podczas gdy nasze codzienne życie samo w sobie wypełnione jest masą doznań i intensywnością działań. Nakładały się na to dodatkowo: brak wiary w możliwość zmiany aktualnego stanu rzeczy oraz pojawiające się w myślach słowa: “na pewno jeszcze nie w tym momencie”.
A jednak, kiedy proces się rozpoczął, chciałam w nim trwać jak najdłużej. Dawno, nie byłam tak blisko samej siebie. Dzięki proponowanym ćwiczeniom, intrygującej pracy domowej oraz często stosowanych metaforach, uwierzyłam w swój potencjał oraz “odzyskałam” zaufanie do samej siebie. Zawodowo, do swojej pracy wprowadziłam duże ilości spokoju oraz wewnętrznej harmonii, przy jednocześnie stale prezentowanej dynamicznej formie realizacji zadań i współpracy z innymi.
Nowego wymiaru nabrało znaczenie “szacunku” nie tylko do innych, ale również i do siebie samej. Interpretacji słowa “leader” uczę się teraz każdego dnia, częściej “zatrzymując się”, słuchając i przyglądając się innym. Efektem procesu jest określony, wewnętrzny “drogowskaz” wskazujący kolejne, konkretne kroki, które już teraz realizuję, podczas doświadczania i przemierzania “mojej drogi”.
Jeżeli zatęskniłaś/eś za sobą, chcesz spojrzeć na siebie i sposób w jaki działasz z innej perspektywy lub po prostu czujesz, że to jest czas na kolejny rozdział twojego życia, zachęcam Cię do tej przygody.

Agnieszka

Michał

Pracując z Małgorzatą w ramach swojego rozwoju miałem możliwość zatrzymania się i oderwania od codziennych obowiązków, tak by zgłębić swoje znane i nieznane talenty. Czas ten pełen refleksji i poznania samego siebie, nazwałbym wielką wewnętrzną podróżą, która zaowocowała świadomością samego siebie. Uwypukliła mocne strony i pozwoliła na poznanie obszarów, które dzięki jasnym wskazówkom czy też poznanym w tym procesie narzędziom można poprawić i rozwinąć.
To właśnie samoświadomość i lepsze poznanie siebie było dla mnie największym motorem napędowym w tym roku wpływając znacząco na jakość życia w sferze prywatnej jak i zawodowej. W czasie wspólnej podróży z Małgorzatą nauczyłem się jeszcze lepiej rozumieć innych, ale także rozumieć jak moje słowa i zachowanie wpływają na drugą osobę. Stałem się pewnym siebie i świadomym własnej wartości liderem, kierującym swoim życiem i karierą.
Dzięki wspólnej pracy podjąłem niezbędne decyzje i działania, które zaowocowały awansem i zmianą dotychczasowej drogi zawodowej. Ta zmiana ponownie rozpaliła ogień chęci i potrzeby dalszego rozwoju, który drzemie w każdym z nas, dlatego kontynuuję rozpoczętą dawno temu podróż z moim najlepszym mentalnym kompanem, jakim jest Małgorzata.

Michał

Map