Agnieszka

Razem z Gosią przechodziłyśmy przez proces tworzenia misji życia i ukończyłyśmy go kilkanaście miesięcy temu. Nie będę górnolotna jak powiem, że spotkania z Gosią były dla mnie największą zmianą w życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym. Dzięki temu holistycznemu i głębokiemu w analizie procesowi zrozumiałam jakim jestem dzisiaj liderem i jakim chcę być. Po kilku miesiącach pracy zdecydowanie podniosłam poczucie własnej wartości i mocnych stron jako lider, ale nie zatraciłam pokory i ciągłej refleksji nad wpływem swoich działań na innych.
Dzisiaj jestem liderem, który zdecydowanie więcej słucha, działa dla innych i odnosi większe sukcesy w realizacji celów niż wcześniej. Efekty współpracy z Gosią są bardzo wymierne, ponieważ w swojej globalnej organizacji pracuję dzisiaj na wysokim liderskim krajowym
stanowisku i spełniam się nie tylko jako lider sprzedaży, ale także jako lider dla ludzi. W przywództwie ważna jest szczerość z samym sobą, samoświadomość, pokora, odwaga w byciu sobą, a to wszystko odkryłam na nowo podczas przechodzenia przez wspomniany proces z Gosią, gdzie było dużo śmiechu, jeszcze więcej refleksji, ale i łzy wzruszenia. Polecam pracę z Gosią każdemu liderowi, któremu zależy na zrozumieniu swojej roli, mocy wpływu na innych, ale także każdemu kto chce odkryć swoją misję życia, która będzie kompasem w podejmowaniu decyzji w swoim zawodowym i prywatnym życiu.