Jak zostałam Coachem?

Moja historia
coach

Impulsem był człowiek. Nie był p­rofesjonalnym Coachem, ale z uważnością patrzył na ludzi i ich słuchał. Zadawał pytania, które prowokowały do spojrzenia z innej perspektywy i to przekładało się na ich rozwój. Potem była książka. Kupiłam ją w antykwariacie za 5 złotych. Mówiła o tym, jak stworzyć własną misję w życiu i okazało się, że moją pasją nie jest rozwój biznesu jako takiego, ale rozwój Liderów w biznesie.

W międzyczasie było też badanie talentów, które potwierdziło to, co odkryłam podczas pracy nad swoją misją życiową, była także inspiracja płynąca z pracy podyplomowej kolegi na temat coachingu jako narzędzia niezbędnego w roli przywódcy, była możliwość pracy nad rozwojem kompetencji w dużej międzynarodowej firmie. Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Kurs coachingu, ceryfikacja, praktyka, a także efekty, które przerosły nawet moje oczekiwania. Teraz to już nie praca, ale powołanie, moja droga.

Jestem Certyfikowanym Coachem

Moje certyfikaty

Dlaczego Przywództwo Służebne?

Moja pasją jest rozwój Liderów w biznesie i zgłębianie zagadnienia przywództwa, jako formy służenia człowiekowi. Leader służy osobom, na które wpływa oraz środowisku, które kształtuje, z założeniem osiągania wysokich wyników zarówno w obszarze biznesu, jak i rozwoju ludzi.

Od 3 lat jestem Przywódcą Służebnym według założeń, które zdefiniował Ken Blanchard. Stoją za mną fakty, które potwierdziły, że jest to styl przywódczy, który spełnia wszystkie opisane wyżej kryteria i daje świetne efekty. Stoją za tym także doświadczenia wielu Liderów w biznesie w skali globalnej.

Mimo naturalnych predyspozycji, proces przejścia na ten styl przywództwa wymagał ode mnie transformacji. Teraz pomagam innym, którzy świadomie wybierają ten styl przywództwa jako pożądany w roli Lidera, w pracy nad aspektami takimi jak inteligencja emocjonalna, czy inteligencja duchowa.

Jeśli chcesz zostać Przywódcą Służebnym, zapraszam do współpracy!